SÚŤAŽ

SÚŤAŽ PRE ZÁKLADNÉ A STREDNÉ ŠKOLY 
HERN 70

 

Milí študenti, do toho musíte ísť!  

Firma HERN oslavuje 70 rokov svojho úspešného pôsobenia v Námestove. Odovzdajte toto posolstvo svetu a vyhrajte skvelé ceny pre seba aj pre celú triedu!  

Vašou úlohou bude odprezentovať, že naša firma práve oslavuje 70 rokov. Vytvorte hmatateľné dielo, ktoré bude reprezentovať myšlienku 70 rokov pôsobenia firmy HERN. Môžete pri tom použiť akýkoľvek materiál alebo akúkoľvek techniku. Či už pôjde o stavbu, modelovanie, kreslenie, šitie, programovanie alebo inú kreatívnu činnosť, ktorá vás baví. Limitom je iba vaša fantázia.  

Máme iba jednu súťažnú podmienku. Tá znie, aby vaše dielo bolo prenosné a aby jasne a viditeľne obsahovalo logo HERN a číslo 70. Viac sa o našej firme dozviete tu: www.hern.sk/sk/70.   

! REGISTRÁCIA JE UKONČENÁ !

Svoje nápady môžete realizovať v tímoch zložených z troch spolužiakov. Súťažné tímy môžu vyhrať kolobežky, slúchadlá alebo poukážky na nákup. Prvé miesto navyše získa aj pizza párty a exkurziu v HERN-e pre celú triedu.  

♦ Ak sa chcete zapojiť do súťaže, pošlite nám fotky alebo video vášho výtvoru do polnoci 21. 5. 2023 na mail sutaz@hern.sk. ♦ 

Projekty vyhodnotí porota a budú odprezentované aj na firemnom dni otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v sobotu 1. 7. 2023.   

Prajeme vám veľa šikovnosti a tešíme sa na vaše originálne výtvory!  

Podmienky súťaže: 

  • Trvanie súťaže je od 24. 4. 2023 do 21. 5. 2023.  
  • Všetci účastníci musia byť zaregistrovaní do 7. 5. 2023.
  • Registrácia prebieha prostredníctvom Google Forms. Stačí, že trojicu zaregistruje 1 člen tímu. 
  • Súťaž je určená pre žiakov vybraných základných a stredných škôl vo veku od 13 rokov.  
  • Súťaže sa môžu zúčastniť 3-členné tímy, pričom všetci členovia tímu musia byť spolužiakmi z jednej triedy. 
  • Projekt musí zreteľne obsahovať logo HERN a číslo 70.  
  • Fotky alebo video výsledného projektu je potrebné doručiť elektronicky na e-mail sutaz@hern.sk do 21. 5. 2023, do polnoci. Projekty doručené po tomto termíne nebudú zaradené do súťaže.  
  • Výsledky súťaže budú zverejnené 5. 6. 2023. 
  • Ceny budú odovzdané v priestoroch spoločnosti HERN podľa dohody, kedy sa uskutoční aj pizza párty a exkurzia pre triedu výhercov prvého miesta. 
  • Víťazné projekty budú následné odprezentované na dni otvorených dverí 1. 7. 2023.

! REGISTRÁCIA JE UKONČENÁ !

V prípade otázok nás kontaktujte na sutaz@hern.sk.

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ A PROJEKTY ODOVZDANÉ. VÝSLEDKY ZVEREJNÍME 5. 6. 2023.

 

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE:

S radosťou oznamujeme výsledky našej študentskej súťaže,

Prvé miesto si zaslúžene vybojoval tím KVÁDRE z Oficiálnej stránky Gymnázia Antona Bernoláka v Námestove. Srdečne im blahoželáme k ich vynikajúcemu úspechu! Na druhom mieste sa umiestnil tím MECHANICI zo Strednej odbornej školy technickej v Námestove a tretie miesto patrí tímu BABY z Cirkevnej základnej školy sv. apoštola Pavla v Sihelnom. Blahoželáme aj týmto tímom k ich skvelým projektom!

Rádi by sme sa poďakovali všetkým účastníkom súťaže, ktorí nám zaslali svoje projekty. Vaša snaha a tvorivosť nás veľmi potešili.

Výhercom zo srdca blahoželáme a radi by sme vás pozvali na našu narodeninovú oslavu, ktorá sa uskutoční 1. júla 2023 v HERN-e. V rámci tohto dňa otvorených dverí budete mať možnosť osobne sa presvedčiť o kvalite všetkých prihlásených projektov. Tešíme sa na stretnutie s vami.