HERN 70

WITH STEEL SINCE 1953 

HERN je tradičná strojárenská spoločnosť so sídlom v Námestove. Vyrábame komponenty pre globálnych lídrov v oblasti poľnohospodárskej, strojárenskej a manipulačnej techniky.

Za 70 rokov pôsobenia sme dosiahli mnohé významné míľniky a stali sme najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v oravskom regióne.

Spoznajte príbeh našej spoločnosti, ktorý sa začal písať v roku 1953.   

HERN DNES 

Od výroby vešiakov a gaučových nôh cez komínové dvierka či vzduchotechniku sme sa v priebehu rokov transformovali na moderného výrobcu komponentov pre poľnohospodárske a stavebné mechanizmy, ako aj dielcov riadenia a brzdových komponentov.  

Produkty vyrobené v Námestove môžete nájsť od Ameriky cez Európu až po Áziu. K našim dlhoročným partnerom sa radia renomované svetové spoločnosti ako Zetor, John Deere, Caterpillar a ďalšie. 

AKO SA ZAČALA PÍSAŤ NAŠA HISTÓRIA? 

 

AKTIVITY K 70-výročiu: OSLÁVTE 70. VÝROČIE SPOLU S NAMI 

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 

Pozývame vás na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa uskutoční už v sobotu, 1. 7. 2023, v areáli nášho podniku v Námestove.
Podujatie sa ponesie v duchu osláv 70-ky HERN-u a rozhodne sa je na čo tešiť! 

Čaká vás deň plný lákavých atrakcií, zaujímavých prekvapení a skvelých vystúpení pre menších i väčších hostí. Budete môcť nazrieť na miesta, kam sa bežne len tak nedostanete, vychutnať si skvelú atmosféru, stretnúť známe osobnosti a mnoho ďalšieho.

Príďte spolu s rodinou či priateľmi a presvedčťe sa, ako to u nás žije. 

Tešíme sa na vás!

Aktuálny program nájdete aj na našej Facebook stránke HERN


 

SÚŤAŽ PRE ŠTUDENTOV STREDNÝCH ŠKÔL 

Firma HERN oslavuje, študenti vyhrávajú. 

 

Ako na to? 

  • Zaregistrujte svoj tím 3 spolužiakov do 7. 5. 2023. 
  • Vytvorte dielo reprezentujúce 70. narodeniny firmy HERN. 
  • Vyhrajte kolobežky, slúchadlá, nákupné poukážky alebo pizza párty a exkurziu v HERN-e pre celú triedu. 

Deadline na odovzdanie vášho kreatívneho výtvoru je 21. máj 2023. 

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE:

S radosťou oznamujeme výsledky našej študentskej súťaže,

Prvé miesto si zaslúžene vybojoval tím KVÁDRE z Oficiálnej stránky Gymnázia Antona Bernoláka v Námestove. Srdečne im blahoželáme k ich vynikajúcemu úspechu! Na druhom mieste sa umiestnil tím MECHANICI zo Strednej odbornej školy technickej v Námestove a tretie miesto patrí tímu BABY z Cirkevnej základnej školy sv. apoštola Pavla v Sihelnom. Blahoželáme aj týmto tímom k ich skvelým projektom!

Rádi by sme sa poďakovali všetkým účastníkom súťaže, ktorí nám zaslali svoje projekty. Vaša snaha a tvorivosť nás veľmi potešili.

Výhercom zo srdca blahoželáme a radi by sme vás pozvali na našu narodeninovú oslavu, ktorá sa uskutoční 1. júla 2023 v HERN-e. V rámci tohto dňa otvorených dverí budete mať možnosť osobne sa presvedčiť o kvalite všetkých prihlásených projektov. Tešíme sa na stretnutie s vami.